• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VLP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VLP. Jeżeli chcesz otworzyć plik VLP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VLP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LiveSite Project Valadeo

Co to jest plik VLP?

Projekt strony utworzony za pomocą programu Valadeo LiveSite, wczesnego programu do tworzenia stron internetowych. Zawiera strony HTML, obrazy, ustawienia witryny i inne.

LiveSite nie jest już rozwinięty i został zastąpiony przez inne programy do tworzenia stron internetowych, takie jak Adobe Dreamweaver i Microsoft Expression Web

Jak otworzyć plik VLP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VLP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VLP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VLP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VLP

Inne problemy z plikiem VLP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VLP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VLP:

  • plik VLP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VLP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VLP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik