• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VLG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VLG. Jeżeli chcesz otworzyć plik VLG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VLG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VentaFax Logbook Format Venta Association

Co to jest plik VLG?

Plik używany przez program VentaFax, który umożliwia użytkownikom wysyłanie i odbieranie faksów na komputerze. Zawiera dziennik faksów, które zostały wysłane i odebrane. Służy do prowadzenia historii faksów.

Jak otworzyć plik VLG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VLG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VLG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VLG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VLG

Inne problemy z plikiem VLG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VLG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VLG:

  • plik VLG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VLG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VLG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik