• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik VLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Virtual Labs Electricity Circuit Format Riverdeep Interactive Learning

Co to jest plik VLE?

Plik utworzony przez Virtual Labs: Elektryczność, program do nauczania i uczenia się zasad elektryczności poprzez symulację. Zawiera projekt obwodu elektrycznego. Służy do przechowywania projektów elektrycznych i obwodów symulujących w środowiskach edukacyjnych.

Virtual Labs: Elektryczność, wydana w 1999 roku, nie jest już obsługiwanym programem.

Jak otworzyć plik VLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VLE

Inne problemy z plikiem VLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VLE:

  • plik VLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik