• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VIV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VIV. Jeżeli chcesz otworzyć plik VIV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VIV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealNetworks VivoActive ActiveX Control Format Real Media

Co to jest plik VIV?

Format wideo używany zazwyczaj w filmach dla dorosłych. Produkty VivoActive zostały przerwane w 1997 r., Ale format jest nadal obsługiwany przez firmę RealPlayer.

Jak otworzyć plik VIV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VIV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VIV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VIV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VIV

Inne problemy z plikiem VIV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VIV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VIV:

  • plik VIV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VIV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VIV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik