• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik VIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Flight Simulator Visibility Image Format DB Software Laboratory

Co to jest plik VIS?

Skrypt utworzony przez program Visual Importer, aplikacja do konwersji danych. Zapisuje w formacie zwykłego tekstu i zapisuje ustawienia konwersji danych zapisane w kreatorze oprogramowania kreatora. Przekształca dane między formatami źródłowymi i docelowymi podczas uruchamiania w oprogramowaniu.

Skrypty VIS zapisują informacje, takie jak format danych źródłowych (zwykły tekst, MS Access, MySQL, .CSV itp.) Oraz format docelowy. Mogą też zapisywać informacje o połączeniu z bazą danych i reguły konwersji danych między rekordami bazy danych, arkuszami kalkulacyjnymi i zwykłym tekstem.

Pliki VIS są również określane jako pliki "VImp".

Jak otworzyć plik VIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VIS

Inne problemy z plikiem VIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VIS:

  • plik VIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik