• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VIR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VIR. Jeżeli chcesz otworzyć plik VIR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VIR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Virus Infected Format Symantec

Co to jest plik VIR?

Plik VIR to dowolny typ pliku, który został zainfekowany wirusem komputerowym i został zmieniony na program antywirusowy, na przykład Norton AntiVirus firmy Symantec lub Avira AntiVir. Rozszerzenie ".Vir" jest zwykle dołączane do nazwy pliku (iE Program.Exe & rarr. Program.Exe.Vir) w celu wskazania, że ​​plik jest wirusem i nie pozwala na jego wykonywanie.

Usunięcie rozszerzenia ".Vir" może umożliwić otwarcie pliku, który może również umożliwić uruchomienie wirusa. Dlatego nie należy otwierać ręcznie plików VIR. Zamiast tego najlepiej jest, aby program antywirusowy zlokalizować, poddawać kwarantannie i usunąć pliki VIR.

Jak otworzyć plik VIR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VIR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VIR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VIR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VIR

Inne problemy z plikiem VIR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VIR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VIR:

  • plik VIR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VIR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VIR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik