• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VIDEO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VIDEO. Jeżeli chcesz otworzyć plik VIDEO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VIDEO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ATube Catcher Video Format DsNET

Co to jest plik VIDEO?

Plik wideo utworzony przez program aTube Catcher, program służący do pobierania filmów YouTube na lokalny komputer. Zapisuje surowy film pobrany z YouTube. Można konwertować do różnych formatów wideo, takich jak .WMV, .AVI, .3G2 i .MP4.

Pliki wideo są tworzone, gdy opcja "Profil wyjściowy" aTube Catcher jest ustawiona na "Brak konwersji (tylko pobierz oryginalny plik").

aTube Catcher może również pobierać filmy z kilku innych internetowych witryn strumieniowych.

Jak otworzyć plik VIDEO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VIDEO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VIDEO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VIDEO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VIDEO

Inne problemy z plikiem VIDEO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VIDEO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VIDEO:

  • plik VIDEO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VIDEO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VIDEO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik