• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VID

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VID. Jeżeli chcesz otworzyć plik VID, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VID

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Video Format N/A

Co to jest plik VID?

Plik wideo, który może być zapisany w jednym z wielu formatów. Często rozszerzenie pliku zostało zmienione z oryginalnego rozszerzenia na ".VID". na przykład jeśli plik "clip1.Mov" został zmieniony na "clip1.Vid", może być odtwarzany przez program Apple QuickTime Player.

Jak otworzyć plik VID?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VID jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VID z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VID którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VID

Inne problemy z plikiem VID

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VID nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VID:

  • plik VID którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VID z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VID nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik