• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VI. Jeżeli chcesz otworzyć plik VI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LabVIEW Virtual Instrument Format National Instruments

Co to jest plik VI?

Program stworzony przy użyciu LabVIEW, naukowego testowania i pomiaru. Określany jako "wirtualny instrument", ponieważ imituje wygląd i działanie instrumentu fizycznego, takiego jak multimetr lub oscyloskop.

Instrumenty wirtualne można tworzyć od podstaw lub zbudować z szablonu VI dołączonego do oprogramowania LabVIEW.

Jak otworzyć plik VI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VI

Inne problemy z plikiem VI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VI:

  • plik VI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik