• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VHV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VHV. Jeżeli chcesz otworzyć plik VHV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VHV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Half-Life 2 Lighting Format Valve

Co to jest plik VHV?

Plik używany przez silnik gier 3D Valve Source. Zapewnia informacje o oświetleniu mapy i często można ją znaleźć w plikach .VTF, .VTM i innych plikach 3D Valve. Służy do zapewnienia realistycznego oświetlenia i cieni w środowisku 3D.

Jak otworzyć plik VHV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VHV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VHV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VHV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VHV

Inne problemy z plikiem VHV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VHV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VHV:

  • plik VHV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VHV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VHV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik