• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VGZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VGZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VGZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VGZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Video Game Music Compressed Format Chateau Technical Corp

Co to jest plik VGZ?

Plik wideo nagrany przy użyciu cyfrowej karty graficznej VGuard lub systemu DigitalTVO (CCTV). Skompresowany przy użyciu technologii Super Motion Image Compression (SMICT). Można odtwarzać za pomocą odtwarzacza VG Player.

Jak otworzyć plik VGZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VGZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VGZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VGZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VGZ

Inne problemy z plikiem VGZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VGZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VGZ:

  • plik VGZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VGZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VGZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik