• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VGM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VGM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VGM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VGM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Video Game Music Format N/A

Co to jest plik VGM?

Plik audio używany przez niektóre układy dźwiękowe Yamaha i Texas Instruments, które zostały dołączone do starszych systemów gier wideo. Zawiera dźwięk gry wideo, który może być syntezowany przez układ dźwiękowy. Mogą być odtwarzane z oprogramowaniem komputerowym emulującym układ dźwiękowy.

Pliki VGM były używane w konsolach takich jak Sega Genesis, Sega Game Gear i Capcom arcade machines.

Jak otworzyć plik VGM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VGM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VGM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VGM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VGM

Inne problemy z plikiem VGM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VGM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VGM:

  • plik VGM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VGM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VGM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik