• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VFZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VFZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VFZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VFZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Creative Live! Webcam Video Effects Format Creative Technology

Co to jest plik VFZ?

Plik używany przez Live! Cam, program, który pozwala użytkownikom na czat online przy użyciu Creative webcams. Zawiera efekty, które zmieniają się lub nakładają się na kanały wideo. Służy do zwiększania społecznych czatów z zabawnymi i twórczymi efektami.

Aby dodać efekt, użyj programu Advanced Video FX w programie Live! Oprogramowanie Cam.

Jak otworzyć plik VFZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VFZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VFZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VFZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VFZ

Inne problemy z plikiem VFZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VFZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VFZ:

  • plik VFZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VFZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VFZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik