• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VFB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VFB. Jeżeli chcesz otworzyć plik VFB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VFB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Font Description Format FontLab

Co to jest plik VFB?

Plik czcionki utworzony przez FontLab Studio, program do tworzenia czcionek. Zawiera zaprojektowaną czcionkę zawierającą glify składające się na alfabet i inne symbole. Zapisuje czcionkę w formacie wektorowym, dzięki czemu glify mogą być skalowane bez utraty jakości.

Po zakończeniu edycji czcionek w programie FontLab Studio można je eksportować do formatów .TTF, .OTF, .PFB i .PFA. Wybierz Plik i rarr. Generuj czcionkę ... Z menu aplikacji.

Pliki VFB mogą być otwierane przez kilka produktów FontLab, takich jak FontLab Studio, Fontographer, TypeTool, AsiaFont Studio, TransType Pro i inne.

Jak otworzyć plik VFB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VFB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VFB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VFB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VFB

Inne problemy z plikiem VFB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VFB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VFB:

  • plik VFB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VFB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VFB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik