• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VEM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VEM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VEM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VEM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Virtual Expander Compressed Format Sony

Co to jest plik VEM?

Plik skompresowany przy użyciu programu narzędziowego Virtual Expander firmy Sony, programu do kompresji i dekompresji plików dołączonego do pamięci flash Sony Micro Vault.

Pliki skompresowane za pomocą programu Virtual Expander są zapisywane w folderze VirtualExpander_WW. Podczas przeglądania plików bezpośrednio w folderze mogą mieć taką samą nazwę i rozszerzenie, co oryginalny niezakresowany plik. Aby rozpakować plik z folderu VirtualExpander_WW, wystarczy go przeciągnąć z folderu i automatycznie rozpakować.

Jak otworzyć plik VEM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VEM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VEM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VEM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VEM

Inne problemy z plikiem VEM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VEM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VEM:

  • plik VEM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VEM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VEM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik