• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik VDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visio Drawing XML Format Microsoft

Co to jest plik VDX?

Rysunek lub wykres utworzony za pomocą programu Microsoft Visio, programu do tworzenia diagramów biznesowych i diagramów. Podobny do standardowego pliku .VSD, ale zapisany w formacie XML.

Jak otworzyć plik VDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VDX

Inne problemy z plikiem VDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VDX:

  • plik VDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik