• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik VDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visio Web Drawing Format Microsoft

Co to jest plik VDW?

Rysunek stworzony przez Visio, rysunek techniczny i program ilustracyjny. Zapisuje wykres, diagram lub inną ilustrację, ale jest zapisywany specjalnie do użytku w sieci, a nie do otwierania w programie Visio.

Program Visio używa plików .VSDX i .VSD w standardowych rysunkach innych niż internetowe.

Jak otworzyć plik VDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VDW

Inne problemy z plikiem VDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VDW:

  • plik VDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik