• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik VDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Deployment Project Format Microsoft

Co to jest plik VDP?

Projekt instalacji i wdrażania utworzony przez program Visual Studio, aplikację firmy Microsoft służącą do opracowywania programów dla systemu Windows. Zawiera ustawienia dotyczące budowy i pakowania projektu. Często używany do rozmieszczania plików instalacyjnych, takich jak pliki .MSI.

Wdrażania projektów w programie Visual Studio 2010 używają rozszerzenia .VDPROJ. Pliki VDP mogą być importowane i konwertowane do plików VDPROJ w programie Visual Studio 2010.

Jak otworzyć plik VDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VDP

Inne problemy z plikiem VDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VDP:

  • plik VDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik