• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VDJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VDJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VDJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VDJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VirtualDJ Audio Sample Format Atomix Productions

Co to jest plik VDJ?

Plik audio używany przez VirtualDJ, cyfrowy program do mieszania dżokeja. Podobny do pliku .OGG i zawiera próbkę audio, która może zawierać utwory piosenek. Może być udostępniany na stronie VirtualDJ, ale tylko w przypadku zakupu licencji na oprogramowanie.

Pliki VDJ można załadować w wersji Pro VirtualDJ, ale nie można ich załadować bezpłatnie.

Jak otworzyć plik VDJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VDJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VDJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VDJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VDJ

Inne problemy z plikiem VDJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VDJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VDJ:

  • plik VDJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VDJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VDJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik