• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCW. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EMbedded Visual C++ Workspace Format Microsoft

Co to jest plik VCW?

Zapisany plik obszaru roboczego utworzony przez eMbedded Visual C ++ (eVC), narzędzie do tworzenia oprogramowania służące do tworzenia programów Windows CE (Compact Edition) dla urządzeń z obsługą NET. Zawiera ustawienia układu dla IDE eVC. Służy do przechowywania niestandardowego obszaru roboczego projektu podczas projektowania.

Pliki VCW można migrować do najnowszych wersji programu Visual Studio.

Pliki VCW są tworzone w wersjach 3 i 4 eVC.

Jak otworzyć plik VCW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCW

Inne problemy z plikiem VCW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCW:

  • plik VCW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik