• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCR. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ATI Personal Video Recorder Video Format ATI Technologies

Co to jest plik VCR?

Plik wideo nagrany przez karty graficzne ATI za pośrednictwem ATI Multimedia Center, programu dołączonego do zakupów kart graficznych ATI. Zawiera dane wideo nagrane z ekranu komputera podczas uruchamiania programów. Służy do przechwytywania powtórek gier wideo lub telewizora na komputerze.

Pliki magnetowidu są przechowywane w zastrzeżonym formacie, ale mogą być konwertowane do formatu MPEG2 przy użyciu biblioteki ATI w Centrum multimedialnym ATI.

Jak otworzyć plik VCR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCR

Inne problemy z plikiem VCR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCR:

  • plik VCR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik