• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCPREF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCPREF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCPREF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCPREF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symantec Shared Format Symantec

Co to jest plik VCPREF?

Plik używany przez program Norton AntiVirus, program antywirusowy dla komputerów osobistych. Zawiera preferencje programu Norton AntiVirus. Może przebywać na komputerze nawet po usunięciu programu Norton AntiVirus.

Plik Options.VcPref jest ukrytym plikiem, który znajduje się w katalogu użytkownika Application DataSymantecShared. Ma również odpowiedni plik Norton AntiVirus .USERPROFILE o nazwie MyProfile.UserProfile.

Norton AntiVirus stał się Norton Security w 2014 roku.

Jak otworzyć plik VCPREF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCPREF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCPREF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCPREF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCPREF

Inne problemy z plikiem VCPREF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCPREF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCPREF:

  • plik VCPREF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCPREF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCPREF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik