• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VideoConvert Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik VCPF?

Plik projektu stworzony przez Roxio Video Copy & Convert, program dołączony do Roxio Creator. Zapisuje ustawienia konwersji pliku wideo z jednego formatu na inny. Umożliwia użytkownikom zapisywanie ustawień konwersji wielokrotnego użytku.

Pliki VCPF zapisują ustawienia jakości konwersji, format wyjściowy i katalog zapisywania.

Jak otworzyć plik VCPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCPF

Inne problemy z plikiem VCPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCPF:

  • plik VCPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik