• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCP. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Visual C++ Project Format Microsoft

Co to jest plik VCP?

Projekt tworzenia oprogramowania stworzony przez eMbedded Visual C + + (eVC), aplikację firmy Microsoft służącą do opracowywania programów dla platformy Windows CE (Compact Edition). Zawiera ustawienia projektu, a także odwołania do plików kodu źródłowego i zasobów projektu.

Pliki VCP są używane do zapisywania i ładowania postępów w rozwoju, a także do tworzenia aplikacji Windows CE. Mogą być konwertowane na pliki .VCPROJ przy użyciu programu Visual Studio 2005 i nowszych.

Jak otworzyć plik VCP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCP

Inne problemy z plikiem VCP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCP:

  • plik VCP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik