• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VCM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VCM. Jeżeli chcesz otworzyć plik VCM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VCM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Grand Theft Auto Vice City Mod Manager Format LithJoe

Co to jest plik VCM?

Plik mod utworzony przez Vice City Mod Manager. Zawiera modyfikacje, które można zastosować do gry wideo Grand Theft Auto: Vice City (GTAVC). Mogą zawierać pojazdy niestandardowe i inne informacje.

Mod mody VCM mogą być stosowane do GTAVC przy użyciu programu Vice City Mod Manager firmy LithJoe.

Jak otworzyć plik VCM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VCM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VCM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VCM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VCM

Inne problemy z plikiem VCM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VCM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VCM:

  • plik VCM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VCM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VCM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik