• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VC. Jeżeli chcesz otworzyć plik VC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VisiCalc Spreadsheet Format Verge

Co to jest plik VC?

Plik kodu źródłowego Verge. Zawiera kod napisany w Verge (nadzwyczajna gra RPG w grze Vecny). Zaprojektowany do programowania RPGów (Role Playing Games), ale może być używany do tworzenia innych typów gier.

Jak otworzyć plik VC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VC

Inne problemy z plikiem VC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VC:

  • plik VC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik