• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBSCRIPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBSCRIPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBSCRIPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBSCRIPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Basic Script N/A

Co to jest plik VBSCRIPT?

Skrypt wykonywalny napisany w języku Visual Basic. Często używany do zautomatyzowania zadań w systemie Windows.

Może zawierać wirusa, nie otwierać, jeśli plik vbscript jest nieznanym załącznikiem wiadomości e-mail.

Jak otworzyć plik VBSCRIPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBSCRIPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBSCRIPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBSCRIPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBSCRIPT

Inne problemy z plikiem VBSCRIPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBSCRIPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBSCRIPT:

  • plik VBSCRIPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBSCRIPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBSCRIPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik