• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Visual Basic Project Format Microsoft

Co to jest plik VBPROJ?

Plik projektu Visual Basic utworzony za pomocą programu Microsoft Visual Studio. Zapisano w formacie XML i zawiera informacje o projekcie, takie jak platforma aplikacji, wersja i powiązane pliki.

Niektóre projekty utworzone przy użyciu wcześniejszych wersji programu MS Visual Studio mogą nie być rozpoznawane przez program Visual Studio 2008. Jeśli tak się stanie, może być możliwe zaktualizowanie pliku VBPROJ, uruchamiając kreator uaktualnienia Visual Basic (vbu.Exe) dołączony do programu Visual Studio.

Jak otworzyć plik VBPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBPROJ

Inne problemy z plikiem VBPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBPROJ:

  • plik VBPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik