• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Veeam Backup Virtual Machine Backup Format Vital Source Technologies

Co to jest plik VBK?

DRM chroniony eBook używany przez VitalSource Bookshelf, aplikacja eBook używana do czytania zakupionych podręczników. Może zawierać podręcznik cyfrowy stworzony przez jednego z wielu różnych wydawców. Wymaga utworzenia konta VitalSource Bookshelf oraz klienta oprogramowania.

Oprogramowanie VitalSource Bookshelf umożliwia również użytkownikom dostęp do cyfrowych kopii podręczników, które posiadasz w druku.

Jak otworzyć plik VBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBK

Inne problemy z plikiem VBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBK:

  • plik VBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik