• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku VBHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem VBHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik VBHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku VBHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ASP.Net Web Page Microsoft

Co to jest plik VBHTML?

Plik języka HTML języka Visual Basic HTML używany przez Razor, silnik widoku ASP.NET, który generuje strony internetowe na serwerze sieci Web Microsoft IIS. Podobne do standardowej strony internetowej ASP.NET (plik .ASP lub .ASPX), ale używa nieco innej składni, która oferuje nowe funkcje szablonu HTML.

Pliki VBHTML są wykonywane przez serwer IIS Web, który wykorzystuje silnik Razor do generowania strony internetowej, która jest wysyłana do przeglądarki internetowej klienta.

Pliki VBHTML są podobne do plików .CSHTML (C # HTML), ale używaj nieco innej składni, która jest zbliżona do języka Visual Basic.

Jak otworzyć plik VBHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku VBHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi VBHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem VBHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik VBHTML

Inne problemy z plikiem VBHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem VBHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami VBHTML:

  • plik VBHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku VBHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik VBHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik