• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku V3O

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem V3O. Jeżeli chcesz otworzyć plik V3O, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku V3O

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Emergency 3D Model Format Sixteen Tons Entertainment

Co to jest plik V3O?

Trójwymiarowy model używany przez Emergency, gra, w której gracze zarządzają sytuacjami awaryjnymi i scenariuszami ratunkowymi. Zawiera siatkę 3D, która składa się z wierzchołków i połączeń w przestrzeni 3D. Mogą być malowane graficznymi grafikami rastrowymi.

Pliki V3O są używane do przechowywania modeli pojazdów, strażaków, policjantów, budynków i innych obiektów do gier. Mogą być edytowane za pomocą wbudowanego edytora awaryjnego lub z otwartą aplikacją Zmodeler kodu źródłowego.

Pliki V3O zostały wprowadzone do silnika 3D w trybie awaryjnym 3. Są one używane zarówno przez Emergency 3 & 4.

Jak otworzyć plik V3O?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku V3O jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi V3O z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem V3O którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik V3O

Inne problemy z plikiem V3O

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem V3O nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami V3O:

  • plik V3O którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku V3O z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik V3O nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik