• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku V12

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem V12. Jeżeli chcesz otworzyć plik V12, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku V12

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
All The Right Type Database Format Ingenuity Works

Co to jest plik V12?

Plik bazy danych używany przez All The Right Type, program edukacyjny przeznaczony do nauczania umiejętności pisania klawiatury przez uczniów. Zapisuje rekordy nauczycieli i uczniów. Umożliwia nauczycielom śledzenie postępów i tworzenie raportów. Ogólnie obsługiwane w tle przez oprogramowanie, a nie ręcznie otwierane lub edytowane przez użytkownika.

Pliki V12 są powszechnie widziane z nazwą danych.V12, ale mogą też mieć inne nazwy na podstawie nazwisk studentów lub innych identyfikatorów. Pliki V12 zostały wprowadzone z wersją 3 prawego typu.

Jak otworzyć plik V12?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku V12 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi V12 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem V12 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik V12

Inne problemy z plikiem V12

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem V12 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami V12:

  • plik V12 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku V12 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik V12 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik