• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UT2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UT2. Jeżeli chcesz otworzyć plik UT2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UT2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unreal Tournament Map Format Epic Games

Co to jest plik UT2?

Mapę nierealistyczną utworzoną za pomocą narzędzia Unreal Engine v2. Zawiera układ poziomu, a także znaków i obiektów zawartych na mapie. Używany przez Unreal Tournament 2003 i 2004.

Unreal Tournament 3, wydany pod koniec 2007 roku, używa plików mapy .UT3.

Jak otworzyć plik UT2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UT2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UT2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UT2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UT2

Inne problemy z plikiem UT2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UT2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UT2:

  • plik UT2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UT2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UT2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik