• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku USTAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem USTAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik USTAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku USTAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Uniform Standard Tape Archive Format N/A

Co to jest plik USTAR?

Plik archiwum utworzony przy użyciu formatowania USTAR, który definiuje małe rozszerzenie formatu .TAR. Przechowuje kolekcję plików w formacie nieskompresowanym. Rozszerza specyfikację TAR o dłuższą definicję nagłówka, obsługuje dłuższe archiwizowane nazwy plików i zapewnia więcej informacji o każdym pliku w archiwum.

Archiwa USTAR są obsługiwane przez wiele nowoczesnych aplikacji, które otwierają również pliki TAR.

Jak otworzyć plik USTAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku USTAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi USTAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem USTAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik USTAR

Inne problemy z plikiem USTAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem USTAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami USTAR:

  • plik USTAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku USTAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik USTAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik