• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku USERPROFILE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem USERPROFILE. Jeżeli chcesz otworzyć plik USERPROFILE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku USERPROFILE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Antivirus User Profile Format Symantec

Co to jest plik USERPROFILE?

Plik używany przez program Norton AntiVirus, program służący do ochrony komputerów przed wirusami. Zawiera informacje o subskrypcji, które mogą znajdować się na komputerze nawet po usunięciu programu Norton AntiVirus.

Plik MyProfile.UserProfile jest plikiem ukrytym i można go znaleźć w katalogu użytkownika Application DataSymantecShared. Jest także wyposażony w plik Norton AntiVirus .VCPREF o nazwie Options.VcPref.

Norton AntiVirus stał się Norton Security w 2014 roku.

Jak otworzyć plik USERPROFILE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku USERPROFILE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi USERPROFILE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem USERPROFILE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik USERPROFILE

Inne problemy z plikiem USERPROFILE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem USERPROFILE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami USERPROFILE:

  • plik USERPROFILE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku USERPROFILE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik USERPROFILE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik