• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku USER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem USER. Jeżeli chcesz otworzyć plik USER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku USER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Project User Options Format Microsoft

Co to jest plik USER?

Plik ustawień użytkownika utworzony przez program Visual Studio, narzędzie do projektowania oprogramowania służące do opracowywania programów Windows i aplikacji sieciowych. Zawiera preferencje użytkownika, takie jak ustawienia debugowania i wdrażania. Służy do zapisywania i ładowania ustawień projektu dla określonego użytkownika.

Jak otworzyć plik USER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku USER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi USER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem USER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik USER

Inne problemy z plikiem USER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem USER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami USER:

  • plik USER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku USER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik USER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik