• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku URR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem URR. Jeżeli chcesz otworzyć plik URR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku URR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Uniface Signatures Format Compuware

Co to jest plik URR?

Plik używany przez Uniface, program do zarządzania relacyjnymi bazami danych języka czwartej generacji. Zawiera podpisy dla aplikacji. Służy do włączania funkcji programu.

Jak otworzyć plik URR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku URR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi URR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem URR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik URR

Inne problemy z plikiem URR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem URR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami URR:

  • plik URR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku URR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik URR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik