• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UPDATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UPDATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik UPDATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UPDATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ISAPI Update Format EggCentric

Co to jest plik UPDATE?

Plik używany przez program ISAPI Loader, program, który umożliwia wykonywanie kopii zapasowych plików DLL w trybie "hot-swap" na serwerze internetowym Microsoft IIS. Zawiera zaktualizowaną zawartość pliku DLL dla serwera sieci Web. Automatycznie rozpoznawane i aktualizowane przez ISAPI Loader.

Ładowarka ISAPI wymaga wszystkich uaktualnionych plików DLL, które mają zostać przemianowane na rozszerzenie RUN. Podczas wykrycia nowego pliku UPDATE kończy bieżące żądania serwera sieciowego, zawiera nowe żądania serwera sieci Web, zmienia istniejący plik RUN na użycie rozszerzenia BACKUP, zmienia nazwę pliku UPDATE na RUN, ładuje nowy plik RUN, a następnie wznawia działanie serwera sieci WWW normalnie.

ISAPI, co oznacza interfejs programistyczny aplikacji Internet Server, umożliwia dwa składniki w usługach IIS, rozszerzeniach i filtrach. Rozszerzenia to aplikacje działające w usługach IIS, a filtry są rozszerzeniami funkcji serwera WWW usług IIS.

Jak otworzyć plik UPDATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UPDATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UPDATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UPDATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UPDATE

Inne problemy z plikiem UPDATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UPDATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UPDATE:

  • plik UPDATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UPDATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UPDATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik