• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UOF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UOF. Jeżeli chcesz otworzyć plik UOF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UOF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Uniform Office Format N/A

Co to jest plik UOF?

Dokument utworzony w formacie Uniform Office Format (UOF), formacie plików opracowanym dla chińskich aplikacji biurowych. Używa formatowania XML i kompresuje całą zawartość dokumentu w kontenerze plików z rozszerzeniem ".Uof".

Podczas gdy rozszerzenie UOF jest rozszerzeniem uniwersalnym dla formatu Office Office, istnieją także określone rozszerzenia dokumentów tekstowych (.UOT), prezentacji (.UOP) i arkuszy kalkulacyjnych (.UOS). Poszczególne rozszerzenia są powszechnie używane niż ".Uof".

UOF może również stanowić Unified Office Format.

Jak otworzyć plik UOF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UOF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UOF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UOF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UOF

Inne problemy z plikiem UOF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UOF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UOF:

  • plik UOF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UOF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UOF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik