• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik UMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rune 3D Mesh Format Human Head Studios

Co to jest plik UMS?

Plik używany przez Rune, aa osoba trzecia gra akcji, gdzie gracze kontrolują mitologiczny charakter o nazwie Ragnarok. Zapisuje geometrię 3D dla postaci lub obiektu gry. Służy do zapewnienia struktury szkieletowej podmiotom 3D świata.

Przykładowe pliki w instalacji Rune w katalogu Meshes to creatures.Ums, objects.Ums, plants.Ums, Players.Ums, and weapons.Ums.

Rune używa technologii Unreal Engine 1, a zatem pliki UMS mogą być podobne do oczek używanych przez inne gry Unreal Engine 1.

Jak otworzyć plik UMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UMS

Inne problemy z plikiem UMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UMS:

  • plik UMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik