• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ULT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ULT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ULT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ULT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ultratracker Music Module (MOD) Format N/A

Co to jest plik ULT?

Format modułu audio wykorzystywany przez program śledzenia audio UltraTracker. Obsługiwane przez kilka nowszych trackerów.

Jak otworzyć plik ULT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ULT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ULT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ULT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ULT

Inne problemy z plikiem ULT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ULT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ULT:

  • plik ULT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ULT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ULT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik