• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ULF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ULF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ULF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ULF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Universal List Format N/A

Co to jest plik ULF?

Plik danych sformatowany w formacie Universal List Format (ULF). Zawiera listę elementów podobnych do dokumentu .XML. Często używane przez aplikacje systemów informacyjnych (GIS) do przechowywania współrzędnych i wierzchołków.

Jak otworzyć plik ULF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ULF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ULF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ULF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ULF

Inne problemy z plikiem ULF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ULF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ULF:

  • plik ULF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ULF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ULF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik