• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UKX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UKX. Jeżeli chcesz otworzyć plik UKX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UKX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unreal Tournament Animation Format Epic Games

Co to jest plik UKX?

Animacja postaci 3D utworzona dla gier akcji, które wykorzystują silnik renderowania Unreal 3D. Zawiera siatki 3D, materiały i dane o animacji. Można ją tworzyć i edytować za pomocą przeglądarki animacji dołączonej do Edytora nierealnego (UnrealEd).

Jak otworzyć plik UKX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UKX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UKX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UKX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UKX

Inne problemy z plikiem UKX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UKX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UKX:

  • plik UKX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UKX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UKX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik