• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik UIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WindowBlinds Personality Format Stardock

Co to jest plik UIS?

Zawiera instrukcje dotyczące obróbki skór (pliki .WBA) dla Stardock SkinStudio lub WindowBlinds. Definiuje parametry skóry, takie jak wygląd, widoczność, pozycjonowanie i działanie.

Pliki UIS są zapisywane w języku projektowania skóry UIS i mogą być edytowane za pomocą edytora tekstowego. Proste projekty można zapisać w formacie plików UIS WindowBlinds, podczas gdy zaawansowane projekty są zazwyczaj zapisywane w formacie UIS2 programu WindowBlinds.

Jak otworzyć plik UIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UIS

Inne problemy z plikiem UIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UIS:

  • plik UIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik