• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UHA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UHA. Jeżeli chcesz otworzyć plik UHA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UHA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UHARC Compressed Archive UHarc

Co to jest plik UHA?

Archiwum plików systemu Windows skompresowane przy użyciu kompresji UHarc. Może tworzyć mniejsze archiwa niż kompresja .RAR, ale dekompresja zazwyczaj trwa dłużej.

Archiwa UHarc utworzone za pomocą protokołu UHarc 0.4 nie są kompatybilne z późniejszymi wersjami, takimi jak UHarc 0.6 i vice versa. UnUHarc, dołączony do UHarc 0.6 może być używany do dekompresji archiwów UHarc utworzonych w wersji 0.6.

Jak otworzyć plik UHA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UHA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UHA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UHA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UHA

Inne problemy z plikiem UHA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UHA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UHA:

  • plik UHA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UHA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UHA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik