• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UFR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UFR. Jeżeli chcesz otworzyć plik UFR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UFR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ultra Fractal Format Frederik Slijkerman

Co to jest plik UFR?

Fractal obraz stworzony przez Ultra Fractal, program służący do tworzenia fraktali. Zapisuje parametry używane do generowania obrazu fraktalnego. Zawiera ustawienia kolorów i powiększoną perspektywę użytkownika w obrazie. Mogą zawierać fluorescencyjne nakładki kolorów, gradienty i inne ustawienia kolorów. Używany do tła pulpitu, a także do druku.

Pliki UFR mogą być eksportowane do kilku formatów obrazów rastrowych, w tym plików .JPG, .PNG, .TIFF i .BMP.

Jak otworzyć plik UFR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UFR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UFR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UFR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UFR

Inne problemy z plikiem UFR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UFR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UFR:

  • plik UFR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UFR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UFR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik