• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UEA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UEA. Jeżeli chcesz otworzyć plik UEA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UEA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Protector Suite QL Format AuthenTec

Co to jest plik UEA?

Archiwum utworzone przez Protector Suite QL (PSQL), program, który zabezpiecza pliki osobiste przy użyciu technologii odcisków palców. Przechowuje pliki użytkownika i szyfruje je odcisku palca użytkownika, który jest zbierany z urządzenia czujnikowego podłączonego do komputera.

PSQL został dołączony do niektórych zakupów Dell, Acer, Sony i innych komputerów. Oprogramowanie nie jest już obsługiwane. Został on opracowany przez firmę UPEK, która połączyła się z firmą AuthenTec. Firma AuthenTec zaprzestała stosowania PSQL, a także wszystkich innych produktów do zarządzania tożsamością.

PSQL jest obsługiwany tylko w systemach Windows 2000, XP i Vista.

Jak otworzyć plik UEA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UEA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UEA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UEA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UEA

Inne problemy z plikiem UEA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UEA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UEA:

  • plik UEA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UEA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UEA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik