• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik UDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dynamics AX User Database Format Microsoft

Co to jest plik UDB?

Plik bazy danych używany przez oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem Microsoft AX. Zawiera listę użytkowników, model obiektowy (COM) i serwer obiektów aplikacji (AOS). Zawiera również połączenia z bazą danych i typy połączeń.

Pliki UDB są używane przez system Microsoft Dynamics AX 3.X.

Jak otworzyć plik UDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UDB

Inne problemy z plikiem UDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UDB:

  • plik UDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik