• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UD. Jeżeli chcesz otworzyć plik UD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OmniPage User Dictionary Nuance Communications

Co to jest plik UD?

Słownik użytkownika utworzony dla programu OmniPage, programu rozpoznawania znaków optycznych (OCR). Zawiera niestandardowe słowa, takie jak właściwe rzeczowniki, terminy techniczne i skróty, które zostały dodane przez użytkownika. Dodaje wbudowany słownik programu, który pomaga w procesie rozpoznawania tekstu.

OmniPage zawiera wiele słowników dla różnych języków. Każdy z tych słowników może mieć własny słownik użytkownika. Dlatego w tym samym czasie może istnieć wiele słowników użytkowników.

Jak otworzyć plik UD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UD

Inne problemy z plikiem UD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UD:

  • plik UD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik