• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UCI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UCI. Jeżeli chcesz otworzyć plik UCI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UCI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UFS Explorer Backup Format SysDevSoftware

Co to jest plik UCI?

Plik obrazu dysku skompresowanego utworzony przez UFS Explorer, program do tworzenia kopii zapasowych kompatybilny z wieloma systemami plików. Zapisuje dokładną kopię dysku twardego w formacie obrazu dysku, który może być używany do przywracania danych w przypadku awarii dysku twardego.

Jak otworzyć plik UCI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UCI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UCI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UCI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UCI

Inne problemy z plikiem UCI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UCI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UCI:

  • plik UCI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UCI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UCI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik